بیوگرافی فروشگاه
شرکت کیان گستر لکستان با شماره ثبت 436866 در سال 1392 ثبت گردیده و در زمینه سیستم های نوین ارتباطــــــی و تبلیغاتی ، فروش کالا در بستر مجازی فعالیت مینماید .
با توجه به شعار مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید این شرکت با راه انــدازی وبسایت تخصصی فروش اینترنتی صنایع دستی و مشاغل خانگی تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کَلدَر به نشانی www.kaldar.ir اقدام نمـــوده و امید است بتواند مثمر ثمر نقش خود را ایفاء بنماید.

در عصر ارتباطات و فناوری، با توجه به گسترش روزافزون فعالیت‌های اینترنتی، فضا برای کسب‌ وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است. نبود فرصت کافی برای افراد , ترافیک وآلودگی هوا افراد را ملزم به استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی می‌کند. باوجود اینکه سایت‌های فراوان در حوزه فروش آنلاین در سراسر ایران وجود دارد، اما جای خالی فروشگاه اینترنتی جامع و قدرتمند در استان لرستان به چشم می‌خورد. هلدینگ کیاکو در اردیبهشت ماه سال 1398 اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نمود تا قدمی برای پیشرفت شهرهای لرستان در این زمینه باشد، علاوه بر آن خریدی امن و راحت برای کاربران در سراسر ایران فراهم نماید. این‌گونه بود که کلدر متولد شد. یارِ خرید شما کلدر ، با ارائه کالاهای متنوع، تمامی اقشار جامعه با هر سلیقه و رده سنی را پوشش داده و با ارائه توضیحات محصول و مقایسه آن با سایر محصولات، بهترین انتخاب در کمترین زمان را برای کاربران خود میسر می‌سازد. هدف فروشگاه کلدر با شعار ” زمان را هدیه بگیر، شادی را هدیه کن ” ایجاد حس شادی و رضایت در مشتری و خرید با صرف کمترین زمان ممکن است. چـــــراکه :

زمان با ارزش است

و مشتریان کلـــدر با ارزش تــــر

5500 +

کالاهای موجود

تعداد کالاهای مجود در فروشگاه

3254

تعداد مشتریان

تعداد مشتریان ثابت فروشگاه

9

نمایندگی ها

نمایندگی های مجاز در استان

120 +

تعداد تامین کنندگان

فروشگاههای طرف قرارداد ما